Lenovo - Yoga Pro 9 16IAH10 (Luna Grey, Aluminium) 16-Core Ultra 9 285H (6P+8E) 5.4GHz/24MB 64GB 1TB-NVMe 16`` 3.2K (3200x2000) OLED TOUCH 1600n GL 100%-sRGB 120Hz DolbyVision 5MP-IR-ToF RTX-5070/8G WiFi7 BT5.4 TB4 ENG-Backlite 84Wh 2kg Win11Pro 4-in-1 Hub
| Operativni sistem | Free DOS |
| Ekran. | 16`` |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB |
| OS | No OS |
| Notebook serija | Yoga Pro 9 |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Tip grafičke kartice | Neintegrisana |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Pro_9_16IAH10?M=83L0007NYA |
| Ostalo | US backlite keyboard, 6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby® Atmos®, Smart Amplifier (AMP), MIL-STD-810H |
| Boja | Luna Grey, Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| SSD/HDD | 1TB |
| RAM. | 64 GB |
| Masa | 2.07 kg |
| Baterija | Integrated 84Wh |
| Front kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Konektori i dodaci | Headphone/line out; Firmware TPM 2.0; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.4; Wi-Fi® 7, 802.11be; |
| Hard disk / ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| RAM memorija | 64GB Soldered; LPDDR5x-7467; |
| Chipset | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Ekran | 16``; Multitouch; 120Hz; Dolby Vision; 100% sRGB; 100% Adobe RGB; Glass; OLED; TÜV Eyesafe; Factory Color Calibration; 3.2K (3200x2000); Glossy / Anti-fingerprint; DisplayHDR™ 1000; OGM, 10-point Multi-touch; Anti-fingerprint; |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Yoga Pro 9 16IAH10 (Luna Grey, Aluminium) 16-Core Ultra 9 285H (6P+8E) 5.4GHz/24MB 64GB 1TB-NVMe 16`` 3.2K (3200x2000) OLED TOUCH 1600n GL 100%-sRGB 120Hz DolbyVision 5MP-IR-ToF RTX-5070/8G WiFi7 BT5.4 TB4 ENG-Backlite 84Wh 2kg Win11Pro 4-in-1 Hub |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |